Rezerwacja Sal CSM
Rezerwacja Sal CSM
Logo CE

KOMUNIKAT:

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że rezerwowanie sal i sprzętu w Centrum Symulacji Medycznej na zajęcia dydaktyczne odbywające się w semestrze zimowym 2021/2022 będzie możliwe w dniach od 01.09.2021 do 15.09.2021 włącznie.

Po 15 września możliwość składania NOWYCH wniosków na zajęcia dydaktyczne zostanie zamknięta.

Składanie wniosków dla innych typów rezerwacji będzie nadal dostępne. Możliwe będzie również logowanie do wszystkich złożonych już wniosków w celu podglądu lub ewentualnej edycji (edycja po wcześniejszym złoszeniu takiej konieczności).

Jednocześnie informujemy, że w sytuacjach nagłych, uniemożliwiających realizację zajęć w jednostce macierzystej (np. przypadek COVID-19 w oddziale/klinice) będzie możliwość zarezerwowania sal wysyłając wiadomość na adres: jankorulczyk@umlub.pl

Zapraszamy również do zapoznania się z krótką instrukcją dotyczącą wprowadzania rezerwacji przy pomocy kreatora: Instrukcja (Kreator)

INFORMACJE DODATKOWE:

1.) Przypominamy, że rezerwacja musi zostać dokonana ma minimum 14 dni przed pierwszymi zajęciami.

2.) Przypominamy, że rezerwacja będzie skuteczna jedynie po prawidłowym, pełnym wypełenieniu oraz potwierdzeniu DWÓCH kroków procesu rejestracji.

3.) Dane do logowania zostaną udostępnione w trakcie procesu rejestracji - zostaną przesłana na adres mailowy.

4.) Przypominamy o konieczności wydruku formularza rezerwacji i dostarczenia go podpisanego do CSM - formularz dostepny będzie po rejestracji w dziale "STATUS REZERWACJI" po zalogowaniu.

5.) Przypominamy o konieczności dostarczenia do Centrum Symulacji Medycznej lub przesłania skanem (na adres: annapozarowszczyk@umlub.pl lub iwonawarzachowska@umlub.pl) informacji dotyczącej nazwisk nauczycieli akademickich prowadzących zajęcia z konkretnego przedmiotu wraz z numerami grup z którymi ćwiczą. Informacja ta jest podstawą do wydania zaświadczeń o prowadzeniu zajęć w Centrum Symulacji Medycznej.

6.) W przypadku przerwania procesu rejestracji zgłoszenia w trakcie II kroku - jest możliwość kontynuacji rejestracji od początku drugiego kroku po zalogowaniu się dziale "STATUS REZERWACJI".

7.) Po zakończonym prawidłowo procesie rezerwacji oraz po otrzymaniu danych logowania w dziale STATUS REZERWACJI" będzie możliwa pełna edycja wprowadzonych danych (dodawanie, edycja, usuwanie zapotrzebowania; dodawanie, edycja, usuwanie zajęć itp.)

8.) Centrum Symulacji Medycznej zastrzega, że możliwość wykonania rezerwacji poprzez formularz na dane zajęcia o okreslonych datach, godzinach wraz z wybranym sprzętem oraz materiałami zużywalnymi NIE gwarantuje dostępności sal jak i zapotrzebowania oraz zatwierdzenia ze względu na inne wczesniej złożone rezerwacje lub nieprzewidziane sytuacje losowe.