Akademicka Pomoc Psycholoigczna i Edukacyjna

Od nowego roku akademickiego rusza Uniwersytecka Pomoc Psychologiczna dla studentów, doktorantów i pracowników Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Dlaczego ?

Co ósmy student cierpi na zaburzenia nastroju ...

Dlaczego ?

Liczne doniesienia naukowe wskazują na nasilenie problemów psychicznych u studentów jako grupy. Badania wykazują m.in. że „co ósmy student cierpi na zaburzenia nastroju” [Białkowska, Hygeia, 2014], „ częstość depresji/objawów depresyjnych (na podstawie badań skriningowych) wynosi 27,2% i waha się od 9,3% do 55,9%; częstość myśli samobójczych natomiast wynosi 11,1% (7,4%-24,2%)” [Slavin, JAMA, 2016].

Some image

Skriningi przeprowadzone na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie i wcześniejsze formy oferowanej pomocy psychologicznej również wykazały, że istnieje zapotrzebowanie wśród studentów na taką pomoc ...

Jak ?

Zarejestruj się korzystając z formularza zgłoszeniowego lub telefonicznie bezpośrednio do pracowników UPP.

Some image

Pomoc udzielana jest on-line bądź w formie spotkań kontaktowych. Do tego celu dedykowane jest specjalne pomieszczenie (pokój nr 213, II piętro Collegium Didacticum, ul. Chodźki 7). W warunkach porady kontaktowej należy przestrzegać wszystkich rozporządzeń epidemiologicznych obowiązujących w Uniwersytecie Medycznym

Pomoc

Pracownicy Uniwersyteckiej Pomocy Psychologicznej to wykwalifikowani psychologowie i psychoterapeuci z długoletnim stażem. Daj nam szansę,a na pewno wspólnie zjadziemy rozwiązanie.

Some image

Dr Joanna Milanowska 691 967 338 / pomoc PL i EN

Dr hab. Ewa Humeniuk 502 379 040 / pomoc PL

Dr Tomasz Kucmin 576 300 440 / porady PL i EN

Formularz zgłoszeniowy:

- Zaznacz oby udzielić zgody